^*^ منافقین، از گذشته تا کنون ^*^


نحوه شکنجه و شهادت شهیدان طاهری- طهماسبی و میرجلیلی از زبان منافقان:
ابتدا با کابلهای چند لایه آنها را زدیم. مجددا بر روی همان تاولها زدیم که باعث خون ریزی شد. روی پاهای متورم آنها آب جوش ریخته شدکه پوست آنها ترک خورد. سپس دندان هایشان را با انبردست کشیدیم. بعد از این گوش آنها را با چاقو بریدیم. در حین شکنجه آنها بارها بیهوش شده و مجددا به هوش می آمدند. به دستور تقی اتوی داغ روی کمر یکی از آنها گذاشتیم. بعد از ریختن آب داغ روی سر و صورت آنها موهایشان را به همراه پوست سرشان که سوخته بود کندیم. سپس با میله سربی به صورت و سر آنها ضربه زدیم که در اثر آن فک یکی از آنها شکست. با کابل روی جاهایی که تاول ترکیده بود ضربه زده شد. در آخر چشم یکی از آنها توسط طاهر در آورده شد . تصمیم کشتن آنها را گرفتیم. بعد از بسته بندی آنها در بیابان های اطراف تهران در حالیکه نفس میکشیدند آنها را زنده به گور کردیم.

پیکر این شهیدان بعد از اعترافات شکنجه گران از محل مورد نظر بیرون آورده شد و با یک تشییع با شکوه به خاک سپرده شد.
***این هم آدرس این سه شهید بزرگوار در گلزار شهدای تهران:
شهید شاهرخ طهماسبی 26ساله).........قطعه 26- ردیف 33- شماره 29
شهید محسن میرجلیلی (23 ساله).........قطعه 26- ردیف 33- شماره 28
شهید طالب طاهری (18ساله)..............قطعه 26- ردیف 33- شماره 27

برای شادی روح همه شهیدان عزیز صلوات

 

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 

http://fars.tv/videos/673/

http://www.habilian.ir/fa/villainy-documents/گوشه-ای-از-جنایات-منافقین-قسمت-پایانی.html

 

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com


http://www.bultannews.com/files/fa/news/1389/12/1/40320_384.jpg

http://www.bultannews.com/files/fa/news/1389/12/1/40325_458.jpg

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9F8hpAqerpyKQRu-lXozO3yn4WZuyJ20hFAPdn57x9ctiXtDepA

http://supershia.persiangig.com/image/IMAGE 2/3333333.jpg

http://www.habilian.ir/fa/images/stories/shohada/shohada1.jpg


افرادی هستند که چه بسا به نام مسلمان هم در حزب و گروه خود ثبت شده اند ولی هیچ گونه اعتقاد قلبی و عملی به اسلام نداشتند هیچ، با عملکرد خائنانه خود تعدادی از افراد را یا به چوبه اعدام سپردند یا به زیر شکنجه های وحشی ساواک انداختند.


لیلا زمردیان
دختر مثلا مسلمانی که بعدا مارکسیست دوآتشه شد. وی که همسر شهید "مجید شریف واقفی بود" به دلیل ارتداد و برگشت از دین اسلام، به همه اعتقادات خود و همسرش پشت پا زد و با "تقی شهرام" روی هم ریخت. تقی شهرام بی دین فاسد که از طرف ساواک شاه وظیفه مارکسیست شدن جوانان مسلمان سست اعتقاد سازمان مجاهدین خلق را برعهده داشت، طرح ترور و کشتار همه مخالفینش را عملی کرد.
لیلا زمردیان به سادگی تمام همسر خود مجید شریف واقفی را به پای قرار ملاقات کشاند و با کمک عوامل تقی شهرام به قتل رساندند و جسدش را در بیابان های مسگرآباد جنوب تهران سوزانده و منفجر کردند.

 

بقایای جنازه سوخته شهید مجید شریف واقفی

سرانجام لیلا زمردیان فارغ التحصیل رشته فیزیک دانشگاه تهران 14 دیماه سال 55 توسط مأموران عملیاتی کمیته ی مشترک ضد خرابکاری، که به منظور شناسائی و دستگیری اعضای گروه های تروریستی مشغول به کار بودند، کشته شد.

موضوع از این قرار بود که مأموران خیابان ری به هنگام گشت در حوالی میدان شاه سابق به یک زن چادری جوان ظنین شده و چون قصد تعیین هویت او را داشتند، وی با استفاده از ازدحام جمعیت و ترافیک سنگین مبادرت به فرار می کند و به اخطارهای مأموران توجهی نمی کند و علاوه بر آن تظاهر به داشتن سلاح می کند. او در کوچه ی شترداران از ناحیه لگن خاصره و پا مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و چون از فرار نا امید می شود، با جویدن قرص سمی سیانور خودکشی می کند و در راه رسیدن به بیمارستان فوت می کند.

تقی شهرام
از فعالین مارکسیست که با طراحی ساواک توانست جوانانی را که عله شاه مبارزه می کردند به کمونیسم، بی دینی و فساد اخلاقی شدید بکشاند.
او در راستای حذف دین از بین نیروها، توانست برخی از همسران افراد عضو سازمان را فریب داده و خود با آنان رابطه فاسد برقرار کند.
شهرام بعدها سازمان مارکسیست لنینیستی "پیکار در راه آزادی طبقه کارگر" را بنیان گذاری کرد.

تقی شهرام در کنار قاضی دادگاه خود حجت الاسلام معادیخواه

سرانجام او که در بسیاری از قتل های درون گروهی منافقین نقش مستقیم داشت، در مرداد ۵۸ دستگیر و در مرداد ۵۹ از سوی دادگاه انقلاب اسلامی به اتهام صدور دستور ترور مجید شریف واقفی محاکمه و اعدام شد.
از تقی شهرام گوری یافت نشد.

 

بهرام آرام
از افراد مهمی که با کمک تقی شهرام توانست سازمان مجاهدین (منافقین) را کاملا از هرگونه اعتقادات اسلامی پاک سازی کند و به مارکسیسم و بی دینی بکشاند. وی یکی از افراد فاسد الاخلاق سازمان بود که با برخی از دختران جوان فریب خورده عضو سازمان و حتی همسران دیگران روابط فاسد داشت.

سرانجام بهرام آرام رهبر نظامی سازمان، در بعداز ظهر 25 آبان 1355 در میدان مخبرالدوله تهران دو اکیپ کمیته مشترک به تعقیبش پرداختند . در اواسط خیابان شیوا (سرآسیاب دولاب) بهرام متوجه تعقیب شده و با مامورین درگیر می شود . در جنگ و گریزی که رخ داد ، آرام در زمین محصور به دام افتاد و پشت مقداری آجر و مصالح ساختمانی سنگر گرفت و بعد از حدود یک ساعت تیر اندازی متقابل، سرانجام با انفجار نارنجک خودکشی کرد .

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

روایتی از خیانت منافقین ایرانی نما

همزمان با افزایش تحرکات دشمنان برای تفرقه افکنی در میان ملت یکپارچه و غیرتمند ایران با برخی عنوان های جعلی همچون ملت های ساکن ایران، اقدامات بدخواهان خارجی و شبه ایرانیان وطن فروش هر روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد.

 

http://forum.patoghu.com/images/poti/2008/10/958.jpg


به گزارش «تابناک»، در این میان مروری بر اقدامات ضد ایرانی و خائنانه منافقین در هم نوایی با ادعاهای واهی صدام حسین در آغاز جنگ تحمیلی علیه کشورمان و در راستای توطئه تجزیه ایران از اهمیتی بسیار برخوردار است.

بنا بر این گزارش، حکومت عراق، از مدت ها پیش و پس از تجاوز به ایران و آغاز جنگ هشت ساله، در فرصت‌های گوناگون اهداف اصلی خود را به صراحت تکرار می کرد که عبارت بودند از:

1 ـ واگذاری سه جزیره تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی به اعراب،
2 ـ حاکمیت هر دو نیمه شرقی و غربی اروند رود،
3 ـ و تجزیه خوزستان و ایجاد کشوری با نام جعلی عربستان به مرکزیت اهواز که استان های بوشهر و  هرمزگان را هم شامل می شد.
 

دراین راستا سفیر عراق در لبنان، روز سوم نوامبر 1979 (12 آبان ماه 1358) یعنی نزدیک یک سال پیش از آغاز جنگ علیه ایران، در مصاحبه‌ای با روزنامه «النهار»، بهبود روابط با ایران را منوط به شرط‌های زیر کرد:

الف) تجدیدنظر در عهد‌نامه 1975
ب) اعطای خودمختاری به اقوام ایرانی که با واژه تجزیه طلبانه «ملیت‌های» کرد، بلوچ و عرب از آن ها یاد می کرد.
پ)خروج نیروهای نظامی ایران از جزیره‌های تنب بزرگ، تنب کوچک، ابوموسی و خلیج فارس و واگذاری این منطقه به اعراب

صدام حسین در 23 اسفند 1358 با جملاتی رساتر نیات پلیدش را طرح کرد و گفت:

«... مردم ما در عربستان ـ منظور خوزستان ـ باید خود را برای اعمال حقوق ملی و میهنی خویش در سرزمین خود آماده کنند و همچنین آماده شوند تا به عنوان مردمی که دارای ویژگی‌های خاص خود در طول تاریخ بوده و اکنون نیز آنها را دارا هستند، نقش خود را ایفا کنند، مردم ما در خوزستان تمام شرایط را برای ایجاد کشور خود دارند...».

روزنامـه‌ کویتی «القبس» نیز به نقل از مقام‌های حکومت عراق در آوریل 1980 (فروردین 1359) اعلام داشت:

http://www.bultannews.com/files/fa/news/1389/9/30/32891_784.jpg

عراق قصد حمله گسترده‌ای را به خوزستان دارد که هدف آن، آزادکردن خوزستان ـ با نام جعلی عربستان ـ، اشغال چاه‌های نفت، اعلام استقلال آن و تشکیل حکومت موقت است.

بعدها پس از آغاز جنگ، اعلامیه های شماره یک و هفت ستاد ارتش عراق که هر دوی آن‌ها در روز اول جنگ منتشر شدند، با لحن مشابهی‌ اعلام داشتند:

«ارتش قهرمان ما ـ جیشنا الباسل ـ وارد خاک ایرانیان... شده است، تا درسی به «مغ» ها ـ منظور زرتشتیان ـ داده و سرزمین‌های غصب ‌شده اعراب را آزاد کند»!

اما هنگامی که ستون‌های زرهی ارتش‏ عراق، برابر دروازه‌های خرمشهر با پایداری سرسختانه مردم ایران برخورد کرد، حکومت عراق متوجه این حقیقت شد که ملت ایران به مانند دیگر هنگامه‌های تاریخ، همیشه برای دفع تجاوز خارجی، اولویت قایل است. مردم خرم‌شهر با جنگ‌افزارهای اندک و با دست خالی، سی و پنج روز از شهر، محله و خانه‌های خود، برابر ستون‌های زرهی ارتش عراق دفاع کردند. مدافعان خرم‌شهر با وجودی که از چند سو به محاصره نیروهای دشمن درآمده بودند تا آخرین نفر و تا آخرین نفس دست از دفاع نشستند.

مردم آبادان نیز با وجود اینکه از سوی خشکی به محاصره کامل نیروهای عراقی درآمده بودند و شهر زیر آتش مداوم جنگ‌افزارهای سنگین قرار داشت، مردانه از شهر خود دفاع کردند و اجازه ندادند که پای نیروهای متجاوز، به شهر برسد. برابر دروازه‌های اهواز هم تمام امیدهای واهی سرکردگان حکومت عراق به یاس مبدل شد و در همین حال، فرزندان ایل بختیاری و دیگر عشایر غیور مرزنشین، به محض این که از خبر تجاوز نیروهای بیگانه آگاه شدند، جنگ‌افزارهای کهنه پدران را صیقل داده و به مقابله دشمن شتافتند.

توقف ارتش عراق برابر دروازه‌های آبادان و اهواز و به درازا کشیدن ایستادگی مدافعان خرمشهر، آشکار کرد که برخلاف ادعاهای صدام‌ مبنی بر این که «عراق آماده است با زور اختلاف‌های خود را با ایران حل کند»، غیرت و میهن دوستی جوانان ایرانی از فارس و کرد و لر و آذری و عرب و مازنی و اصفهانی و خراسانی و بلوچ و ... بر زور ظالمانه دشمن پیروز شده است.

در همین حال، دولت عراق در آخرین ساعت‌های روز 24 سپتامبر 1980 (دوم مهر ماه 1359)، پس از سه روز پیشروی در خاک ایران، باز هم ادعا بر مالکیت کامل اروند رود و جزایر سه گانه همیشه ایرانی را پیش کشید و اعلام کرد: «در صورت انصراف ایران از حق مالکیت خود بر اروندرود و خروج از سه جزیره ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک، آماده است به عملیات خصمانه خود علیه ایران پایان دهد»!

صدام‌، روز بیست و پنجم سپتامبر 1980 (3 مهرماه 1359) یعنی سه روز پس از حمله به ایران، گفت: «این جنگ، جنگ سرنوشت امت عرب است... سال‌هاست که ما آن را تدارک دیده‌ایم... هزار و چهارصد سال بعد از «قادسیه»، دشمن عجم از زمین های عرب بیرون رانده می‌شود و گوشمالی سختی می‌بیند...».
 
صدام‌ در مصاحبه‌ای با سردبیران روزنامه‌های کویت، در هفدهم دسامبر 1980 (26 آذر ماه 1359)، باز هم بر ادعای بی پایه بر جزایر سه گانه همیشه ایرانی پای فشرد و گفت: «بازگرداندن سه جزیره، یکی از شرایط ماست. این جنگ، به منظور بازگرداندن حقوق اعراب است».

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQnkxUrCfRCPBlucmGQAKV-IBw_wnMGhciuQZHePvyQPwzWEi8_7g

در ژانویه 1981 (دی ‌ماه 1359) صدام‌، در سخنانی تجزیه طلبانه و علیه تمامیت ارضی ایران در مصاحبه با روزنامه کویتی «الانباء»، اظهار داشت: «در ایران، پنـج ملیت هست که باید به آن‌ها نوعی خودمختاری داده شود. ما از برادران عرب خود در خوزستان [نام جعلی عربستان به کار برده شده است]، دفاع می‌کنیم».

طارق عزیز، وزیر خارجه وقت عراق هم در آغاز هشتمین ماه یورش نظامی عراق به ایران در سخنانی کینه توزانه و ضد ایرانی گفت: «وجود پنج ایران کوچک، بهتر از وجود یک ایران واحد خواهد بود... ما از شورش ملت‌های ایران، پشتیبانی کرده و همه سعی خود را متوجه تجزیه ایران خواهیم کرد... ».

صدام، در ماه نوامبر 1981 (آبان 1360) در حالی که هنوز خود را پیروزمند جنگ میپنداشت، گفت: «اگر مردم خوزستان [نام دروغین عربستان به کار برده شده است] از ما بخواهند آن‌جا مستقر شویم، هم چنان که مردم بلوچ، کردها و آذربایجانی‌ها می‌خواهند، می‌توانند مستقیما تصمیماتی را که مربوط به آن‌ها می‌شود، بگیرند‌».

در این میان، اما مسعود رجوی به عنوان سرکرده منافقین برای ابراز همراهی به دشمن قسم خورده ایرانیان در مصاحبه خود در آذر ماه سال 1360 با مجله «الوطن العربی» در خیانتی آشکار به تاریخ، فرهنگ و هویت ایرانی، بی شرمانه گفت: «مشکل شط العرب ـ منظور اروند رود ـ ظاهر قضیه است. ... به نظر ما، شط العرب متعلق به عراق است».

بعدها روز ششم ژانویه 1983 (شانزدهم دی‌ ماه 1361) طارق عزیز، معاون وقت شورای وزیران حکومت عراق، یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر پاریس برپا کرد. در پایان این کنفرانس، کتاب‌هایی ضد ایرانی که به دستور و هزینه حکومت عراق به چاپ رسیده بود، میان خبرنگاران و دیگر حاضران پخش شد. این کتاب‌ها عبارت بودند از:

1 ـ صدام‌حسین: مناضلان، مفکران و انسانان، نوشته امیر اسکندر
2 ـ امارات المحمره، نوشته مصطفی عبدالقادر النجار
3 ـ مناقشه عراق ـ ایران، از انتشارات دنیای عرب


در کتاب نخست، صدام‌ به عنوان «قهرمان عربیت» که علیه «فارس‌ها» می‌جنگد، مورد ستایش قرار گرفته است. کتاب دوم که از انتشارات سازمان اطلاعات عراق است، از رویای پوچ حکومت عراق پیرامون جدایی خوزستان از ایران و به ویژه شهر خرمشهر، به حکم «شوونیسم عربی» ـ تأکید بر شوونیسم عربی از کتاب است ـ سخن می‌گوید؛ اما آنچه در این جا بیشتر مورد تأکید است، کتاب سوم، یعنی «مناقشه عراق ـ ایران» است.
در این کتاب، افزون بر چاپ نقشه‌هایی از خوزستان با نام جعلی عربستان و معرب‌ کردن نام همه شهرها و روستاهای این استان، در آخرین برگ آن نقشه‌ای دیده می‌شود که ایران را به پنج منطقه تقسیم کرده است: خوزستان ـ با نام جعلی عربستان، کردستان، آذربایجان، بلوچستان و سرانجام باقی‌مانده سرزمین‌های کنونی ایران.

سه روز پس از این یعنی در روز نهم ژانویه 1983 (نوزدهم دی ماه 1361) طارق عزیز به دیدار مسعود رجوی، فرمانده اول سازمان منافقین و مسئول شورای ملی مقاومت رفت. این دیدار که از مدت‌ها پیش با میانجیگری سازمان آزادی‌بخش فلسطین و شخص یاسر عرفات برنامه‌ریزی شده بود، چهار ساعت به درازا کشید. در پایان دیدار، بیانیه مشترکی به امضای طارق عزیز و مسعود رجوی منتشر شد که در آن آشکارا طرح تجزیه ایران به پنج کشور مورد تأکید قرار گرفت.

http://www.habilian.ir/fa/images/stories/monafeqin/Rajavi_19.jpg

انتشار این موافقت‌نامه که به منزله فشردن دستِ دشمنِ متجاوز و در حالِ جنگ با ایران بود، توفان خشم همه ایرانیان را برانگیخت. بیشتر سازمان‌ها، نشـریات و دیگر وسایل ارتباط جمعی ایرانیان، از این عمل به عنوان «خیانت» نام بردند و آن را به سختی و تندی، محکوم کردند و این گونه بود که حکومت عراق توانست چند ایرانی‌نما را به استخدام خود درآورد که اعتقادی به تمامیت ارضی ایران نداشتند و حاضر بودند برای دستیابی به قدرت، «سعی خود را متوجه تجزیه ایران» کنند.

بنابراین، حتی سازمان منافقین در ازای دریافت پول های نفتی عربی با زیر پا گذاشتن هر گونه شرافت ملی و غیرت ایرانی با خیانتی آشکار، جزایر سه گانه ایرانی را متعلق به امارات معرفی می نماید!

سازمان منافقین در راستای اقدامات ضد ایرانی خود برای خوشایند دشمنان تاریخی ایران، در بسیاری از موارد، خلیج فارس را هم با نام جعلی به کار می برد و در اقدامی همیشگی و در همه نقشه های ایران مورد استفاده از جمله آرم سازمانی خود دریای مازندران و خلیج فارس را از نقشه ایران حذف می کند تا در راستای خوشایند دشمنان ایران زمین، مالکیت ایران بر آنها و جزایر و بنادر آن مورد تردید قرار گیرد.

 

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 

http://inn.ir/iran_media/image/2010/10/844711010_orig.jpghttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4PHtzdwA9U4sdkGhFcF4-FDiaW6lpsrIRiJqFxR5tx8YhbZhe


http://www.ammariyon.ir/files/fa/news/1389/11/24/3879_696.jpg


http://www.tabnak.ir/files/fa/news/1390/4/8/99683_487.jpg


http://www.up.vatandownload.com/images/nn8fe3w6n3nxmxgr7hx.jpg

 

http://www.habilian.ir/fa/images/stories/monafeqin/ghachagh ensan.jpghttp://www.irfreeup.com/images/08464706044789963073.jpg

 

سرنوشت منافقین در مرصاد

 


http://www.e-heyat.com/UploadFiles/small/HAME CHIZ/آرم مجاهدین خلق.jpg


 

http://www.rajanews.com/Files_Upload\32201.jpg


http://www.habilian.ir/fa/images/stories/shohada/mohandesi.jpg
شهدای کشته شده به دست منافقین

 

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

 

 
نویسنده :فرهنگ پویا
سازمان مجاهدین خلق دست به جنایت‌ها و ترورهای فراوانی زد که از آن جمله می‌توان به فاجعه 8 شهریور 1360 اشاره نمود. طومار پرحجم جنایت و...
شنبه, 29 مرداد 1390 | 31 بازدید | چاپ | مشاهده در قالب PDF |  فرستادن به ایمیل | گزارش |
/ 7 نظر / 562 بازدید
ali

ghalamfeshanbg.blogfa.com سر بزنید

دارالولایه

شب شعر ولایی دارالولایه با شعر خوانی شاعران آئینی قم و شاعران نوجوان اصفهان پنجشنبه 8 تیر ماه ساعت 21 خ.باغ گلدسته بلوار هشت بهشت کوی شهید عقیلی تالار ادب

برو بمیر

علي

هم منافقين هم سلطنت طلبا همشون حرومزاده هستن .اخرين حروزاده كه شوراي ملي روي تشكيل داده بپرسيد اونو موقعي كه جوونا رفتن جلوي تير وگلوله تو كدوم قبرستوني بود؟ ولي من ميدونم اون در حال عياشي و بكشي بود تا بيشتر از اين كار لذت ببره. ولي كور خونه كه بخواد بياد ايران اجازه نميديم خون شهدامون پايمال بشه.

علي

هم منافقين هم سلطنت طلبا همشون حرومزاده هستن .اخرين حروزاده كه شوراي ملي روي تشكيل داده بپرسيد اونو موقعي كه جوونا رفتن جلوي تير وگلوله تو كدوم قبرستوني بود؟ ولي من ميدونم اون در حال عياشي و بكشي بود تا بيشتر از اين كار لذت ببره. ولي كور خونه كه بخواد بياد ايران اجازه نميديم خون شهدامون پايمال بشه.

تشنه ی دیدار

سلام وبلاگت واقعا عالی وخوب هست من که خیلی خوشم اومد. خوشحال میشم همدیگر را لینک کنیم. اگه لینک کردین به منم بگکین لینکتون کنمwww.darentezaryarr.blogfa.com